• Objednejte si lekci:pcga@pcga.eu
   
 • IMG_0512-1
  Jana Peterková, David Leadbetter, Martin Peterka
   
 • IMG_0512-1
  Objednejte si lekci:pcga@pcga.eu
   
 • IMG_0512-1
  Objednejte si lekci:pcga@pcga.eu
   
 • IMG_0512-1
  Studenti akademie na zimním soustředění v USA
   

Ostatní služby

 
 

 

Partnerství ve hře
speciální služba pro hráče, kteří si přejí odehrát 18 jamek ve společnosti kvalitního profesionálního nebo amatérského hráče. Součástí služby je golf management, poradenství v konkrétních golfových situacích vzniklých v průběhu hry.

Doklad o golfové způsobilosti
získání klubového HCP 54 je nové označení pro tzv. „zelenou kartu“, která opravňuje hráče ke vstupu na většinu golfových hřišť. Služba obsahuje provedení teoretické i praktické zkoušky (písemný a hrací test) pod vedením golfového instruktora.

Club Fitting
Club fitting "BASIC" - tato služba je primárně určena zájemcům o stanovení základních parametrů pro pořízení vhodných golfových holí, zejména ve smyslu jejich délky, pružnosti shaftu, velikosti gripu a geometrie hlavy hole

Club fitting "ADVANCED - tato služba je určena zájemcům, kteří si přejí prakticky vyzkoušet různé varianty modelů holí s vhodnými parametry pro jejich zakoupení a to zejména různé délky a pružnosti shaftů, popřípadě velikosti a provedení gripů

Club fitting "PRO" - tato služba je určena pro zájemcům, kteří se chystají k zakoupení konkrétního vybavení (driver, železa)

Opravy golfových holí